Marketingové kampaně

Jaké marketingové kanály spravujeme?

PPC reklama
Jedná se textovou reklamu ve vyhledávačích. PPC reklama je oblíbenou formou reklamy, protože umožňuje okamžitě zobrazit váš web před vaší konkurencí a kromě toho platíte jen za opravdu přivedeného návštěvníka.

Sociální sítě
Vytvoříme pro vás reklamní kampaně na Facebooku, Instagramu, Googlu+ nebo LinkedInu. Vybereme jen ty sociální sítě, které mají význam pro vaší oblast podnikaní. 

E-mailing
Vytvoříme vzhled šablon, nastavíme celou emailovou strategii a zautomatizujeme tak, abyste vaše zákazníky oslovili v ten nejlepší čas.

Cenové srovnávače
Umíme vaše výrobky přidat do cenových nebo-li zbožových srovnávačů jako je heureka.cz, zbozi.cz, glami.cz a další. Vytvoříme XML feed a vše nastavíme tak, aby na váš e-shop přišli jen relevantní zákazníci. Podobně jako u PPC reklamy platíte pouze za skutečně přivedeného návštěvníka vašeho webu.

Bannery
Vymyslíme a vytvoříme pro vás grafický vzhled bannerové reklamy a bannery umístíme na nejlepší místa webů příbuzných vašemu oboru.

Optimalizace pro vyhledávače

Jak probíhá spolupráce v rámci SEO?

  1. Osobní setkání při kterém se vzájemně více poznáme. Daleko lépe pronikneme do jádra vašeho businessu, pochopíme co děláte, proč to děláte a jak to děláte. A díky tomu budeme schopní váš web daleko lépe optimalizovat pro vyhledávače.

  2. Provedeme analýzu klíčových slov a zaměříme se na ty nejdůležitější tak, aby na váš web přišlo co nejvíce relevantních návštěvníků.

  3. Práce na On-page SEO, která zahrnuje neustálou aktualizaci titulků, meta popisků, struktury nadpisů, url adres atd.

  4. Práce na Off-page SEO, která naopak zahrnuje veškerou činnost mimo váš web včetně tvorby kvalitního linkbuildingu.

  5. Neustálé vylepšování webu z pohledu návštěvníka tak, aby pro něj byl maximálně přívětivý a srozumitelný.

  6. Kontrola a sledování vývoje provedených změn.

Jsme SEO experti na místní optimalizaci pro Zlín a okolí.

Tvorba WWW stránek a e-shopů

Vytvoříme vám reprezentativní internetové stránky, na kterých se návštěvník neztratí, ale rychle najde to, co hledá. Webové stránky od nás jsou jednoduché a přívětivé pro uživatele i pro internetové vyhledávače.

Zpracujeme vám responzivní web, který se bez problému zobrazí na jakémkoliv chytrém zařízení. Váš web bude optimalizovaný jak na desktopy, tak na mobilní telefony nebo tablety.

Dokážeme vám vytvořit i jednoduché weby (tzv. microsites), které slouží jako podpora k vašemu hlavnímu webu nebo vašeho klíčového produktu. Microsites přivedou další potenciální zákazníky na váš hlavní web.

Vyrobeno v roce 2018 s ❤ ve Zlíně